TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO 13 V 2011 r. |  |

W środę, 20 kwietnia, w Zespole Szkół nr 5 odbył się Turniej Tenisa Stołowego. Został on zorganizowany przez uczniów kl. IIb Gimnazjum. Impreza rozpoczęła się o godz. 10.00 w sali gimnastycznej. Pani Dyrektor Zespołu Szkół nr 5 - Janina Włodyka przywitała uczniów, biorących udział w zawodach, zaprosiła ich do sportowej rywalizacji i oficjalnie otworzyła turniej. W imprezie wzięło udział 60 uczniów Gimnazjum, a rozgrywki toczyły się systemem rosyjskim.

Tak wygląda klasyfikacja końcowa turnieju:

KATEGORIA - DZIEWCZYNY
MICHAŁ LEŚ
SERAFIN GUBERNAT
KRYSTIAN PYRĆ

Po zakończeniu rozgrywek odbyło się wręczenie nagród i dyplomów. Najlepsi, oprócz dyplomów, otrzymali statuetki oraz nagrody rzeczowe. Na zakończenie turnieju wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Organizatorzy turnieju: Katarzyna Majkut, Diana Niwa, Anna Rejment, Monika Warzybok, Justyna Wiącek, Mateusz Szalacha oraz nauczyciele - Pani Beata Kumor i Pan Romuald Różański.