Biblioteka szkolna w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 11 w Rzeszowie jest interdyscyplinarną pracownią służącą realizacji zadań dydaktyczno-wychowawczych szkoły. Uczestniczy w przygotowaniu uczniów do samokształcenia i edukacji ustawicznej, w tym z korzystania z innych typów bibliotek i orodków informacji. Pełni rolę ośrodka informacji w szkole dla uczniów, nauczycieli i rodziców.

Od września 2006 roku nasza biblioteka przekształciła się w Szkolne Centrum Informacyjne. Dużą popularnością cieszy się pracownia multimedialna, gdzie uczniowie mają do dyspozycji trzy komputery z dostępem do sieci Internet. Oprócz naszych bogatych zbiorów uczniowie mogą korzystać z ogromnej ilości informacji znajdujących się w Internecie.

Szkolne Centrum Informacyjne wspiera i ułatwia realizowanie programu dydaktycznego i wychowawczego szkoły. Z materiałów korzystają nasi uczniowie, nauczyciele, pracownicy, a także absolwenci szkoły i mieszkańcy Zwięczycy.

KSIĘGOZBIÓR BIBLIOTEKI
  • lektury
  • literatura dla najmłodszych uczniów
  • literatura piękna dla dzieci i młodzieży