WIOSENNA LOTERIA FANTOWA 4 III 2011 r. |

W dniu 5 marca w Zespole Szkół nr 5 w Rzeszowie, podczas IX Rodzinnej Olimpiady Tenisa Stołowego ruszyła Wiosenna Loteria Fantowa. Do wygrania wiele cennych nagród, m.in.: sprzęt sportowy, książki, słowniki, albumy, płyty DVD i CD, bilety wstępu do kina, teatru, filharmonii, trasy podziemnej, Fantazji oraz muzeów. Ponadto zabawki, słodycze, wejściówki do pizzerii oraz nagroda główna - niespodzianka. Zapewniamy, że w naszej loterii każdy los wygrywa! Całkowity dochód zostanie przeznaczony na doposażenie pracowni językowych w pomoce dydaktyczne. Losy do nabycia w sklepiku uczniowskim. Loteria potrwa do wyczerpania losów.

Pragniemy także podziękować naszym darczyńcom, którzy ufundowali nagrody:

Bank Spółdzielczy w Niechobrzu PTTK - Oddział w Rzeszowie QUATRO - Maciej Zachara

Hurtownia Misiek Centrum FANTAZJA Muzeum Okręgowe w Rzeszowie

Filharmonia Podkarpacka Kino ZORZA Podziemna Trasa Turystyczna

Teatr im. Wandy Siemaszkowej Pizzeria Pippo w Boguchwale Polskie Radio Rzeszów

Gazeta Codzienna Nowiny Geberit - Maciej Szymański AVIVA - Alina Małkowska

F.H.U. Max - Marcin Ziemba Pepsi ICN Polfa Rzeszów

Szkoła Języków i Zarządzania Promar PRYZMAT Wydawnictwo Longman

Wydawnictwo Oxford Wydawnictwo PWN Hurtownia Eurocash

Asseco Resovia Kino HELIOS

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w loterii!

Dyrekcja i nauczyciele języków obcych
przy Zespole Szkół nr 5 w Rzeszowie