Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 11 w Rzeszowie to Szkoła z Pasją. Dlatego na naszej witrynie internetowej prezentujemy uczniów, którzy poświęcają czas wolny własnym pasjom, posiadają ciekawe hobby lub przejawiają określone talenty. Poniżej sylwetki naszych uczniów z pasją.

URSZULA PARTYKA

Imię i nazwisko: Urszula Partyka
Wiek: 13 lat
Klasa: Ia Gimnazjum

Mój ulubiony przedmiot szkolny to...   wychowanie fizyczne.
W wolnych chwilach lubię...   spotykać się ze znajomymi.
Moją pasją jest jednak...   sztuka.
Interesuję się tym od...   4 lat.

Jest to moja pasja ponieważ...   rysowanie i malowanie sprawia mi przyjemność. Malując przelewam na kartkę moje emocje i odczucia. Z drugiej strony zadziwia mnie to, jak niektórzy artyści postrzegają świat. Malarstwo interesuje mnie także dlatego, iż istnieje nieskończona ilość możliwości. Wszystko zależy wyłącznie od mojej wyobraźni.
Swoją pasję rozwijam...   uczęszczając na zajęcia dodatkowe z plastyki. Nie jestem w stanie określić czasu przeznaczonego na rysowanie i malowanie. Czasami jest to zaledwie kilka godzin w ciągu miesiąca, a niekiedy poświęcam temu parę godzin dziennie. To zależy od nastroju i chęci.
Mój ulubiony...   malarz to Salvador Dali.
Mój największy sukces to...   znalezienie się w gronie 10 laureatów interdyscyplinarnego konkursu pod nazwą "Najpiękniejsza kapliczka mojego osiedla".
W przyszłości chciałabym...   zostać projektantką wnętrz, choć to tylko jedno z moich marzeń.