Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 11 w Rzeszowie to Szkoła z Pasją. Dlatego na naszej witrynie internetowej prezentujemy uczniów, którzy poświęcają czas wolny własnym pasjom, posiadają ciekawe hobby lub przejawiają określone talenty. Poniżej sylwetki naszych uczniów z pasją.

SABINA AUGUSTYN

Imię i nazwisko: Sabina Augustyn
Wiek: 16 lat
Klasa: IIIb Gimnazjum

Mój ulubiony przedmiot szkolny to...   język polski.
W wolnych chwilach lubię...   spędzać czas z przyjaciółmi.
Moją pasją jest...   teatr.
Zajmuję się tym od...   5 lat.

Jest to moja pasja ponieważ...   Tak naprawdę interesowało mnie to już od dzieciństwa. Teatr jest dla mnie drugim światem. Idąc tam, zostawiam wszystko za sobą.
Swoją pasję rozwijam...   Uczęszczam 2 razy w tygodniu na zajęcia. Poza tym wypady z grupą na różne spektakle do teatrów stały się już codziennością.
Mój ulubiony aktor to...   Kamil Tkacz.
Mój największy sukces to...   Zajęcie drugiego miejsca na festiwalu w Przemyślu. Od dwóch lat jeździmy na festiwale do Jarosławia. Jednak wszystko zaczęło się od mojego pierwszego występu na 40. Podkarpackim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych.
W przyszłości chciałabym...   Nadal rozwijać swoją pasję teatralną, dorównać starszej grupie i być tak samo dobrym jak oni.

dodano: grudzień 2015 r.