Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 11 w Rzeszowie to Szkoła z Pasją. Dlatego na naszej witrynie internetowej prezentujemy uczniów, którzy poświęcają czas wolny własnym pasjom, posiadają ciekawe hobby lub przejawiają określone talenty. Poniżej sylwetki naszych uczniów z pasją.

NATALIA MALŻYCKA

Imię i nazwisko: Natalia Malżycka
Klasa: VIb Szkoły Podstawowej

Mój ulubiony przedmiot szkolny to...   historia.
W wolnych chwilach lubię...   grać na gitarze i śpiewać.
Moją pasją jest...   muzyka.
Zajmuję się tym od...   dziecka...

Interesuję się tym, ponieważ...   Granie na gitarze i śpiew sprawia mi ogromną radość i przyjemność. Przy muzyce się relaksuję, a każdy mój występ na scenie to spełnienie marzeń.
Swoją pasję rozwijam poprzez...   Swojej pasji poświęcam każdą wolną chwilę, a gitarę zabieram ze sobą praktycznie wszędzie. Mogę również grać na oazie jako młodsza animatorka muzyczna :)
Mój ulubiony styl muzyki to...   pop.
Mój największy sukces to...   zwycięstwo w Szkolnym Konkursie "Mam talent".
W przyszłości chciałabym...   zostać nauczycielką.
Moim marzeniem jest...   występować na scenach i wydać własną płytę.

dodano: maj 2016 r.