Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 11 w Rzeszowie to Szkoła z Pasją. Dlatego na naszej witrynie internetowej prezentujemy uczniów, którzy poświęcają czas wolny własnym pasjom, posiadają ciekawe hobby lub przejawiają określone talenty. Poniżej sylwetki naszych uczniów z pasją.

KAMILA KRUPA

Imię i nazwisko: Kamila Krupa
Wiek: 12 lat
Klasa: VIa Szkoły Podstawowej

Mój ulubiony przedmiot szkolny to...   przyroda.
W wolnych chwilach lubię...   spędzać czas z przyjaciółmi.
Moją pasją jest jednak...   śpiew.
Zajmuję się tym od...   2008 r.

Jest to moja pasja ponieważ...   kocham śpiew. Śpiewam od zawsze, już w przedszkolu lubiłam
to robić.
Swoją pasję rozwijam...   uczęszczając do szkoły muzycznej Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie. Zazwyczaj mam tam około ośmiu godzin tygodniowo. Występuje na różnych koncertach jak na przykład Carpathia Festival. Czasami wyjeżdżam z Rzeszowa na różne konkursy lub przesłuchania.
Mój ulubiony...   temat to muzyka.
Mój największy sukces to...   wyróżnienie w I Rzeszowskim Festiwalu Piosenki dla Dzieci "Rozśpiewana Fantazja", udział w warsztatach wokalnych oraz w nagraniu płyty.
W przyszłości chciałabym...   żeby śpiew wciąż był dla mnie ważny lecz nie wiążę z nim przyszłości, ponieważ mam wiele innych marzeń, które chciałabym spełnić.

ettretertret

Piosenka "Pozwolił nam los" w wykonaniu Kamili Krupy